Terapevti - MSTR® Online

McLoughlin Scar Tissue Release®
Za vse vrste manualnih terapevtov
(Fizioterapevte, osteopate, maserje … itd … itd ...)
MSTR-online.eu
Title
Pojdi na vsebino
              Terapevti              
    
  Kraj
  Ime
  Email
  Branik   Nina Mihelj   nina.mermal@gmail.com
  Celje   Lara Rosina   lara.rosina@gmail.com
  Cerknica   Marinka Zgonc   fizioterapija.marinka@a1mail.si
  Cerkno   Anja Kosmač   anja.kosmac5@gmail.com
  Dobrepolje   Tajda Žnidaršič   tajda.planinc@hotmail.com
  Domžale
  Andreja Velepec
  andreja.velepec@gmail.com
  Dravograd
  Zvonka Štelcer
  zvonka.stelcer@gmail.com
  Dvor pri Polhovem Gradcu   Aleksandra Kozjek   sepetzdravju@gmail.com
  Gorenja vas   Anja Košir   anja16.handball@gmail.com
  Idrija   Anja Kosmač   anja.kosmac5@gmail.com
  Ilirska Bistrica
  Dajana Frank   fizioterapija.frank1@gmail.com
  Kamnik   Katja Grm   katja.grm@hotmail.com
  Kočevje   Mojca Bartol   mojcabartol@gmail.com
  Koper   Helena Vatovec   studiomeira@gmail.com
  Kranj   Tjaša Gruden Trilar   info@aleanature.com
  Ljubljana   Dare Perme   vitatera.dare@gmail.com
  Ljubljana
  Daša Hodalič Peterlin
  dasahpeterlin@yahoo.com
  Ljubljana
  Irena Jamšek Halas   irena@mir-na.si
  Ljubljana
  Nika Gombač
  gombac.nika@gmail.com
  Ljubljana
  Maja Železnikar
  maja.zeleznikar@gmail.com
  Ljubljana   Mateja Liberšar   mateja@ma-vita.si
  Ljubljana   Marjana Wolf   marjana.wolf@gmail.com
  Ljubljana
  Milanko Šušković Mićo
  1m.suskovic@gmail.com
  Ljubljana
  Renata Radič Berglez
  renata.radic@bow-ter.com
  Ljubljana   Suzana Bergant   suzybergant@gmail.com
  Luče ob Savinji   Mojca Solar   mojcasola@gmail.com
  Maribor   Božena Primožič   bozena.primozic@gmail.com
  Maribor
  Mihaela Kupnik
  mihaela.kupnik@gmail.com
  Mislinja   Barbara Pantner   barbarapantner3@gmail.com
  Nova Gorica
  Mateja Breben
  info@puravida.si
  Novo Mesto   Maja Zelnik Gregorčič   info@fizioterapija-rudolfovo.si
  Rečica ob Savinji   Darja Šmit   darja.first@gmail.com
  Parižlje, Braslovče   Patricia Goubar   info@rehamedical.si
  Polzela
  Alja Bošnak Mramor   bosnakalja@gmail.com
  Ptuj   Dragica Šilak   dragicasilak@gmail.com
  Šempeter pri Gorici
  Alenka Bratuž
  alenka.b.mstr@gmail.com
  Slovenj Gradec
  Barbara Sušec
  barbara.susec@gmail.com
  Šmarješke Toplice
  Renata Majcen   fth.majcen@gmail.com
  Šmartno pri Slovenj Gradcu
  Nuša Kamnik   nusa.kamnik@gmail.com
  Šentjošt nad Horjulom   Andreja Košir   andreja.kosir@siol.com
  Velenje
  Ajda Hudjej
  Ajda.h.MSTR@gmail.com
  Velenje
  Bojana Poličnik
  bpolicnik@gmail.com
  Velenje   Maja Bric   maja.bric@gmail.com
  Velenje   Vesna Žagar   vesnaa.zagar@gmail.com
  Velenje   Zalika Tisnikar Lamot   zalika.lamot@gmail.com
  Vransko
  Saša Jelen
  sasajelen95@gmail.com


      
Nazaj na vsebino